מסיבת יום הולדת מקורית

שיר הילדים הידוע אומר "עוד שנה ועוד שנה ועוד שנה נהיה גדולים", ולכם נמאס מעוד שנה ועוד שנה ועוד שנה של אותה מסיבה בבית, או להזמין חברים למסעדה, או אולי מהביקור השנתי בבר, בלי שום ייחודיות, בלי שום דבר שמייצג את האישיות שלכם. אם אתם מחפשים מסיבות יום הולדת מקורית, הגעתם למקום הנכון. 

נכון, אי אפשר כל שנה לערוך מסיבה גדולה ובומבסטית. מסיבות ימי הולדת מקורית הם לא עסק זול, אבל פעם בכמה שנים בין אם זה יום הולדת עגול ובין אם יש לכם סיבה אמיתית למסיבה - מגיע לכם לצאת ממעגל הבנאליות ולחגוג לעצמכם ימי הולדת מקורית שבמשך ימים ארוכים לאחר האירוע תמשיכו לשמוע מחברים שלכם כמה הם נהנו. 

מסיבות יום הולדת מקורית מתחילות קודם כל בתקציב. אתם יכולים לחשוב על כל רעיון שהוא, אבל בלי התקציב המתאים לא תוכלו להוציאו לפועל. זה לא חייב להיות תקציב של טייקון או אוליגרך, בהחלט אפשר לעשות מסיבות ימי הולדת מקורית מבלי לקחת הלוואה או לשבור תכנית חיסכון חשובה. לאחר שקבעתם את התקציב תוכלו לחשוב על הקונספט והעיצוב. את הדבר תוכלו לתכנן ביחד עם צוות החלל שבחרתם, בהתאם לגודל החלל, אופי המוזמנים וכמובן - האופי שלכם. 

אם אתם מחליטים על מסיבת תחפושות, ודאו שהחברים שלכם ישתפו פעולה. מתגעגעים לימי הריקודים במעגל של כיתה ד'? מסיבת אייטיז יכולה להקפיץ את כולם. כשאתם מתכננים מסיבות יום הולדת מקורית, קחו בחשבון את הגיל של המוזמנים וכן את הכמות, ובהתאם לכך תוכלו לבחור את האלמנטים והאטרקציות שמציע המקום שבו תערכו את המסיבה. 

כשאתם רוצים ימי הולדת מקורית, מומלץ שתפנו קודם כל ללוקה אירועים. במקום מועסקים הטובים ביותר בתחום, צוות שמכיר את כל החידושים, הטרנדים וגם את הקלאסיקות בתחום מסיבות יום הולדת מקורית. בעזרת אנשי הצוות האנרגטיים תבחרו את סוג התפריט שמתאים לכם, כמה אלכוהול יוגש ומה האפשרויות שיש כדי שזה יהיה היום הכי שמח שלכם. התקשרו עוד היום או השאירו פרטים באתר, ותתחילו להתכונן ליום של מוזיקה ואווירה שלא תשכחו הרבה מאוד זמן. 

 
 
לוקה - בית לאירועים - דרך המכבים 16,  ראשון לציון  |  אימייל: 7dancevents@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-790
פנו אלינו עוד היום ויחד נגשים לכם את החלום !