מסיבות יום הולדת מקוריות

מה הופך מסיבת יום הולדת למקורית ומיוחדת? מהי הדרך הטובה ביותר לייחד את יום ההולדת ולהפוך אותו לבלתי נשכח? הנה כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם במשימה. 

בחירת קונספט

בחירה של קונספט כללי למסיבה היא הדרך הנכונה ביותר להתחיל בארגון ובהפיכת האירוע למיוחד ומקורי. מסיבות יום הולדת מקוריות שיש להן קונספט, כמו מסיבה מהאגדות, מסיבת תחפושות או מסיבת שנות השבעים תאפשר לכם לייחד את האירוע וליצור אווירה מתאימה, שתהפוך את המסיבה למוצלחת. כאשר אתם בוחרים את הקונספט יש לקחת בחשבון את כמות המוזמנים ואת הגילאים, ובהתאם לכך לבחור את האטרקציות. 

עיצוב ואווירה
אחרי שכבר בחרתם את הקונספט שמתאים לכם, תוכלו להתחיל לתכנן את האירוע מבחינת העיצוב. התאמת העיצוב אל הקונספט שבחרתם תייחד את האווירה ותהפוך את התפאורה לכזו שמתכתבת עם אופי האירוע. מסיבות יום הולדת מיוחדות עם אביזרים מתאימים, סידורי שולחן ואפילו הפתעות לאורחים, תעשיר את האירוע באופי מיוחד.

מוזיקה
גם המוזיקה צריכה להיות כזו שמתאימה לאופי ולקונספט שבחרתם למסיבה שלכם. אם, למשל, מדובר באירוע של שנות השבעים או השמונים, תוכלו לבחור שירים מתקופה זו. אם מדובר במסיבה של קרנבל ברזילאי גם כאן שירים מתאימים יתקבלו בברכה ויוסיפו לאופי ולאווירה של המקום ושל החוגגים. 

תפריט וכיבוד
אין מסיבה בלי אוכל, ולכן, בעיקר כאשר מדובר בארגון של מסיבות יום הולדת מיוחדות תוכלו להשקיע בבחירה של התפריט והמנות בהתאם לסגנון של האירוע. כמובן, שיש לקחת בחשבון את אופי ההסעדה, האם במזנון או בישיבה, ולהתאים את המנות. מבחינת האלכוהול, תוכלו לבחור קוקטיילים שיתאימו אל האווירה שאתם מעוניינים ליצור באירוע עצמו. 

אטרקציות
מסיבות יום הולדת מיוחדת חייבות להתלוות אל אטרקציות מתאימות. בין אם אתם בוחרים אטרקציות מיוחדות מבחינת האוכל – כמו עגלה של נקניקיות או דוכן גלידה, בין אם מבחינת בחירת אופי המוזיקה, החל מלהקה או זמרים, וכמובן, אפשרויות נוספות ומקוריות החל משולחנות משחק, רקדנים מקצועיים על הרחבה, צילומי מגנטים, הקנה של סרט באירוע, קריוקי ועוד. את האטרקציה כדאי מאוד להתאים גם כן לקונספט של המסיבה, על מנת שהכל ישתלב יחדיו ויצור מרקם ייחודי ושלם. 

מסיבות יום הולדת מקוריות מתחילות קודם כל בארגון של האירוע ובחשיבה על קונספט מתאים, בהתאם לסוג החלל ובהתאם לאופי וגילאי המשתתפים והמוזמנים. לוקה אירועים מזמינה אתכם ליהנות מתכנון נכון והתאמת קונספט לכל סוג של מסיבה או אירוע.  

 
 
לוקה - בית לאירועים - דרך המכבים 16,  ראשון לציון  |  אימייל: 7dancevents@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-790
פנו אלינו עוד היום ויחד נגשים לכם את החלום !