ימי הולדת מיוחדת

נכון, זה קורה פעם בשנה ואנחנו שואפים שזה יקרה כמה שיותר שנים, אבל מדי פעם אנחנו רוצים שזה יהיה משהו שכל החברים ידברו עליו ולא יישכח להרבה זמן. מדובר כמובן באירועי ימי הולדת מיוחדת. בין אם זה יום הולדת במספר עגול, או שהשנה קיבלנו סיבה מיוחדת למסיבה, לפעמים בא לנו לצאת מגבולות המסיבה הביתית או להזמין כמה חברים למסעדה. כל אחד רוצה לפעמים לחגוג ובגדול, כשהוא מוקף בבני המשפחה והחברים. 

מסיבות ימי הולדת מיוחדת יכולה להיות גם מסיבת הפתעה. אם אתה מתכנן להפתיע את אשתך או שאת רוצה שבעלך לא ידע על ההפתעה, וגם אם אתם הילדים שרוצים לגרום להורים להחסיר פעימה, עומדות בפניכם לא מעט אופציות של להפוך את התאריך המיוחד לקרנבל משוגע. 

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת הוא מה התקציב העומד לרשותכם. בהתאם לכך תוכלו להמשיך ולתכנן את המסיבה. כשיש בראשכם את הסכום, תוכלו להגיע לבעלי האולמות ולהגיד להם "זה הכסף העומד ברשותי" ולהשוות מה תקבלו בתמורה לכך. כשצוות המקום מורכב ממקצוענים אמיתיים, כאלה שמנוסים בתכנון מסיבות יום הולדת מיוחדת, הם ידעו לחלק את התקציב הזה לדברים המתאימים לכם.

בדקו מה אנשי הצוות מציעים לכם על פי הצרכים שלכם. האם חשוב לכם להזמין כמה שיותר אנשים תוך התפשרות על כמות האוכל והשתייה? אולי אתם מעוניינים במספר מצומצם יותר של אנשים אך שהאלכוהול יזרום בחופשיות עד שאף אחד לא יוכל ללכת? האם אתם מעוניינים באטרקציות מיוחדות? בדקו אלו אלמנטים מפתיעים המקום שאותו אתם בוחנים מוכן להציע לכם. 

כשבכוונתכם לקיים ימי הולדת מיוחדת, אל תתביישו לספר לאיש הצוות שמתכנן אתכם את המסיבה על עצמכם. מה אתם אוהבים לעשות, מהם התחביבים שלכם, מה סוג החברים שלכם. בעזרת הדברים הללו הצוות ידע מה מבין ההפעלות שהמקום מציע במסיבות ימי הולדת מיוחדת יהיה המתאים ביותר עבורכם.

לוקה אירועים הוא מועדון בראשון לציון שמתמחה באירוח מסיבות ימי הולדת מיוחדת. התקשרו עוד היום או השאירו פרטים בעמוד צור קשר באתר האינטרנט ואיש צוות מקצועי יחזור אליכם וידביק אתכם באנרגיה הייחודית למקום. בלוקה אוהבים לארגן אירועי ימי הולדת מיוחדת וישמחו ללוות אתכם בכל שלבי התכנון וההפקה, מעיצוב המקום ועד בניית התפריט, כדי שתרגישו צעירים ושמחים גם אחרי שמרימים אתכם עוד פעם אחת לשנה הבאה.

 
 
לוקה - בית לאירועים - דרך המכבים 16,  ראשון לציון  |  אימייל: 7dancevents@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-790
פנו אלינו עוד היום ויחד נגשים לכם את החלום !