חגיגות בר מצוווה

חגיגות בר מצווה זה האירוע הכי מרגש שלכם כהורים, לפחות עד החתונה שתגיע רק שנים ארוכות לאחר מכן. ועם כמה שאתם מתרגשים, אתם לא מתארים לעצמכם כמה הבן שלכם מתרגש. אבל לכל ההתרגשות הזאת נוסף גם לחץ, גם עבורכם וגם עבורו. למה לחץ? כי תמיד קיים הפחד שהאירוע לא יהיה מוצלח וכל החברים מהכיתה יספרו שהיה להם משעמם. עם כל היתרונות והחסרונות של זה, חייבים להודות שלנוער של היום יש דרישות שלנו לא היו וצריך לעבוד קשה יותר כדי לספק אותן. 

אירועים לבר מצווה אינם פשוטים להפקה. זו לא ברית או חתונה שבהן קהל היעד פחות או יותר דומה. פה מדובר בשני סוגים שונים של קהלים שצריך לרצות. מצד אחד יש את הסבתות והדודות, ואת כל החברים שלכם, שצריכים להיות מסוגלים לדבר ללא רעש של צעקות כדי שיוכלו ליהנות. מצד שני יש את מסמר המסיבה - הבן שלכם, שחייב להיות מסוגל להשתולל עם חבריו על רחבת הריקודים מבלי לפחד שהוא דורך לאחת הדודות על הנעליים.

איך עושים את זה? כדי להפחית את רמת הלחץ גם שלכם וגם של ילד בר המצווה, אתם צריכים למצוא מקום שעורך אירוע בר מצווה מקורי, באופן שבו כולם יוצאים מרוצים. חגיגות בר מצווה זה כבר לא רק אולם ודיג'יי ונאום "תודה להוריי שהביאוני עד הלום". חפשו אולם שמתמחה בהפקות אירועים לבר מצווה, אולם שיודע איך הופכים גם את המבוגרים וגם את הנערים למרוצים.

כשאתם מחפשים את האולם הראוי עבורכם, בדקו עם צוות האולם מה האפשרויות העומדות בפניכם. האם אפשר לערוך מופע סטנד אפ במקום? האם יש ציוד למסיבת קריוקי? האם הצוות מכיר את הטרנדים החדשים בתחום חגיגות בר מצווה? האם אפשר להרכיב שני תפריטים שונים, אחד שיעיף את הילדים במקוריות שלו והשני שייתן אווירה יוקרתית למבוגרים שבינינו?

אירוע בר מצווה מקורי מומלץ לערוך במועדון לוקה אירועים. צוות המקום צבר ניסיון רב שנים באירועים מסוג זה ויודע מה צריך לעשות כדי לשמח את כל הצדדים. הצוות המקצועי יודע מה בני הנוער אוהבים ומה צריך לעשות כדי שבסוף המסיבה הבן שלכם יהיה מסמר הכיתה. פנו עוד היום בטלפון או השאירו את פרטיכם באתר, ונציג המועדון יחזור אליכם כדי שתוכלו להתחיל לתכנן את האירוע לפי התקציב שלכם וללא לחצים מיותרים. 

 
 
לוקה - בית לאירועים - דרך המכבים 16,  ראשון לציון  |  אימייל: 7dancevents@gmail.com  |  טלפון: 072-33-80-790
פנו אלינו עוד היום ויחד נגשים לכם את החלום !